تلفن تماس : 82233260

نقش مهم معلمان و مربیان آموزش و پرورش در اثربخشی برنامه‌های کاهش تقاضا


22 اردیبهشت 1398 949 بازدید

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل گفت: آموزش و پرورش و معلمان و مربیان آن در اثربخشی برنامه‌های کاهش تقاضا نقش مهمی دارند.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اردبیل، بهنام بهشتی در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان ضمن تبریک هفته بزرگداشت و روز معلم با اشاره به اثربخشی برنامه‌ها و سیاست‌های کاهش تقاضا در حوزه مبارزه با مواد مخدر، نقش آموزش و پرورش و معلمان و مربیان را در این راستا ممتاز و ارزشمند دانست و تقویت آن را از جمله برنامه‌های مد نظر ستاد برشمرد.


وی به برنامه‌های مشترک اجرایی در سطح مدارس از جمله برنامه توانمندسازی رشد مدار دانش‌آموزان، برنامه آموزش معلمان و والدین، برنامه خانه و مدرسه اشاره و از روند اجرای مطلوب برنامه‌ها در سطح استان تشکر و قدردانی کرد.


دبیر شورا با بیان اینکه خود شخصاٌ در برخی این برنامه‌ها حضور و از نزدیک شاهد تلاش‌های آموزش و پرورش است، افزود: یکی از مهمترین نتایج این تلاش‌ها، اجتماعی شدن امر مبارزه با مواد مخدر در جامعه و هم‌افزایی و یاری‌گری در راستای حذف این پدیده خانمانسوز است.


احمد ناصری مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز در این دیدار همکاری‌های دوجانبه آموزش و پرورش و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر را از جمله فعالیت‌های مشترک قابل تحسین و الگوی مناسب برای سایر فعالیت‌ها دانست و زحمات و همکاری‌های مستمر دبیرخانه شورا و توجه ویژه آنان را به آموزش و پرورش ستودنی خواند.


وی همچنین از آمادگی دستگاه تعلیم و تربیت استان برای توسعه و تقویت فعالیت‌های مشترک خبر داد و ابراز امیدواری کرد که در آینده نه چندان دور با همکاری‌های مشترک، شاهد ریشه‌کنی اعتیاد در جامعه باشیم.

 

منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اردبیل98.02.21

نظرات کاربران 0 نظر